top of page
Kim jesteśmy

Jesteśmy agencją usług językowych,
która naprawdę pracuje ze słowem.

Obsługujemy wiodących graczy rynkowych w przemyśle, produkcji, budownictwie, inżynierii projektowej, w świecie finansów i nowych technologii. Jesteśmy sprawdzonym, preferowanym partnerem firm z zestawień magazynu FORTUNE i dumnym dostawcą rodzimych, dużych przedsiębiorców, których wspieramy w imponującej biznesowym rozmachem ekspansji na rynki zagraniczne. Jesteśmy firmą pierwszego wyboru każdego przedsiębiorstwa, które dostrzega rolę dobrze przetłumaczonych treści w komunikacji biznesowej. Treści opracowanej ze znajomością tematu, angażującej odbiorcę, pozytywnie wpływającej na reputację, wyniki sprzedaży i rozwój firmy.

pióro.jpg

Jesteśmy tam, gdzie jest dobry język.

Przetłumaczone, umiejętnie skomponowane słowa, ułożone w przemyślane akapity, ujęte w pełne znaczenia całości, potrafią sprawić, że bardzo dobry produkt stanie się produktem wybitnym. Tak jak słowa złe, niewłaściwie dobrane, mogą produktem wstrząsnąć, zaszkodzić mu, a nawet pogrzebać.

Dlatego nasze usługi świadczymy

odpowiedzialnie. Dbamy o język. Nie definiujemy strategii i nie tworzymy filozofii, niczego nie implementujemy. Mówimy i przekonujemy, opowiadamy najlepszymi słowami, używamy kolorów, operujemy obrazami. Obojętność zamieniamy w zainteresowanie, zwolenników w fanów, posłańców w ambasadorów.

kim jestesmy.jpg
credo
sls
02Logo_SLS_wersja_podstawowa_negatywowa_PNG.png

Jesteśmy

bottom of page